Salamis Bay Conti Resort & Casino: Gazimağusa bölgesinin en popüler oltellerinden birisi olan tesis 65 dönümlük bir arazi üzerinde konuşlanmıştır. Gazimağusa’ya 8 km ve Ercan Devlet Havalimanı’na 45 km mesafede olan bu tesis ince sarı kumuyla siz değerli misafirleri ağırlamaya hazırdır.

Ingate Hotel: 2018 yılının Mart ayında açılan bu tesis modern bir şehir otelidir. Gazimağusa’nın ana caddelesi üzerinde bulunan tesis size ünlü Ingate Café lezzetleri sunarken kuzey mimarisinin esintilerini göreceksiniz. 6 katlı olan bu otelde rahat etmeniz için hiçbir masraftan kaçınılmamış ve Eski Şehrin duvarlarını da otelinizden çok rahat görebileceksiniz.

Port View Hotel: Tarihi Gazimağusa şehrinde bulunan bu otel, Eski Şehire çok yakın olmakla beraber Gazimağusa’nın önemli noktalarına yürüme mesafesindedir. Günün yorgunluğunu atarken sizin için özenle hazırlanmış yerel lezzetleri de tadabilirsiniz.

Babutsa Rooms: Dünyadaki en güzel tatil beldelerinden biri olan Kıbrıs’taki altın sarısı kumların hakim sürdüğü Salamis Plajında denize sıfır konumuyla sizleri bekleyen bu tesiste saniyeler içinde odanızdan plaja ulaşabilirsiniz.

Arkın Palm Beach Hotel: Gazimağusa’da tarihi ile ünlü “Kapalı Maraş” bölgesine çok yakın olan bu tesis denize sıfır konumlanmıştır. Otelden baktığınızda Kapalı Maraş’ın son durumunu da gözlemleyebilir, müthiş plajlarda denizin ve güneşin tadını çıkarabilrisiniz.

Oscar Park Hotel: Gazimağusa merkeze 5 dakika ve denize çok yakın konumda bu tesis tarihi Salamis Harabelerinin hemen arka bahçesinde konumlanmıştır. Eşsiz doğa güzelliklerine sahip çam ağaçlarının içerisinde bulunan bu otel yeni ve heyecan verici bir tatil kompleksi olarak karşımıza çıkmaktadır.